Cantinho Do Sol
Cantinho Do Sol Caraguatatuba appartementen bieden uitzicht op de tuin en zijn op 3 km afstand van het Praia de Tabatinga strand gelegen.
Praia das Galhetas is bereikbaar binnen 4 km. Dit appartement is op op een korte afstand van het Praia da Cocanha strand gelegen.
Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche en een apart toilet in het appartement.
Cantinho Do Sol appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. The apartment provides guests with een terras.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos95 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Cantinho Do Sol appartement.
Gasten van Cantinho Do Sol appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het strand Tabatinga, op 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia da Cocanha strand (1 km) en het Praia do Tombo Massaguacu (1,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Cantinho Do Sol appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Cantinho Do Sol appartement is $110. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Cantinho Do Sol appartement?
Cantinho Do Sol appartement heeft privé-autoparkeren.